seyitkarakaya_sk on Instagram

SeyitKarakaya

Sizler ego değil Ruhu besleyen kişilerle beraber olun Bir sürü saçmalığa sahip olmak için ruhunu kaybedenlerden olmayın

6 day ago

Varlığın timsali olan  #şeref ve  #haysiyet her zaman önde gelir.  #ölümsüzlüğün tek ispatı  #örnek olabilmektir. Kendinizi öyle geliştirinki, başkalarını eleştirecek zamanınız da olmasın.

782
9 day ago

420
16 day ago

Allah var gam yok! Akıl var mantık var. Gözüm yapma lütfen şaçma-sapan harekette bulunma. Boşu boşuna günaha girme. İsmin anılınca toplumu mutlu eden insanlardan ol. Hadi ben deliyim Yine sen benden deli olma!.

800
1 month ago

Güzel Dostlar ile güzel bir anımız Türk milletinin değerini birlik ve bütünlüğünü savunmak milliyetçi olmanın olmazsa olmaz şartıdır. Müslüman Türk evladı, Varlığını;  #Türkiye_Cumhuriyeti'nin Kurucusu  #Anafartalar_Komutanı  #Gazi_Mareşal_Başbuğ_İlk_Cumhurbaşkani_Mustafa_Kemal_Atatürk'e 34 manevi yakın fikir arkadaşı Gazi ve Şehit tüm silah arkadaşlarına minnettardır. Bu gün bizim bayramımıza havlayan itler dün denize dökemediklerimizin artığıdır... 🇹🇷🇹🇷🇹🇷95.CUMHURİYET bayramımız kutlu olsun !🇹🇷🇹🇷🇹🇷

632
Advertisement
1 month ago

382
1 month ago

Anlamadığım neden insanoğlu kendi düşünceleriyle değil de başkabirilerinin düşünceleriyle hareket etmeye çalışır!.. Lütfen Beni iyi anlayın. Bizlere Öğüt veren değil iyi Örnek olacak insana ihtiyaç vardır.

1440
1 month ago

Yalnız başına yürümekten asla Korkma. Herkes kendine yakışanı yapar... Ve Herkes hattini bilecek.. Kendime mi millete mi acısam bilemedim. Çok huzursuzlaştım.... Günümüz çerçevesinde yapılan onca haksızlıklara Bağımsız Türk Adaleti denmesinden utanıyor ve Çok huzursuzlanıyorum. Rabbim sonumuzu hayır etsin  #İnşallah Ama Unutulmamasını isterim. Elbetteki bir gün Adalet tecelli edecektir.  #Hayat_Dürüst_Cesurları_Sever

952
1 month ago

692
Advertisement
2 month ago

300
2 month ago

800
2 month ago

790
2 month ago

350
Advertisement
Next »